Firma Oferta Aukcje allegro Warunki Współpracy Kontakt

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości odzież damską i męską znanych światowych marek. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić również odzież dziecięcą. Importowany przez nas towar został legalnie wprowadzony na polski rynek i posiada wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające jego autentyczność (certificate of authenticity, certificate of origin ) oraz zezwolenie na sprzedaż marki poza granicami USA (company licence).

Cała sprzedawana przez nas odzież jest nowa. Są to najczęściej różne modele i fasony, bez pełnych „rozmiarówek” posiadające metki papierowe z nadrukowaną ceną MSRP (sugerowana cena detaliczna). Jest to odzież „outletowa” tzw. CLOSEOUTS - nadwyżka kolekcji z ubiegłego lub kończącego się sezonu, likwidacja sklepu lub części jego stanu oraz OVERRUN i OVERSTOCK - nadprodukcja danej linii bądź za duże zamówienie złożone przez sklep ewentualnie spóźniona dostawa.

Źródłem pochodzenia naszego towaru są sieci handlowe (Macy’s, Bloomingdales), sklepy firmowe jak również pozyskujemy odzież całkowicie niepowtarzalną, pochodzącą z próbnych partii od projektantów, z pokazów mody.

KLIKNIJ TUTAJ ZOBACZ JAKIE MARKI POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE

Prosimy pamiętać, że nie zajmujemy się sprzedażą taniej odzieży z Azji tzw. FAKES (COUNTERFIET) – podróbki oraz KNOCK-OFFS - kopie znanych stylów i modeli – tak częstej na naszym rynku.

Rozpoczynając współpracę z nami mają Państwo gwarancję jakości, niepowtarzalności i co najważniejsze atrakcyjnego towaru w przystępnej cenie. Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami. (minimalna wielkość zamówienia 50 szt.) Sprzedaż detaliczną prowadzimy w naszym „butiku” mieszącym się w Krakowie przy ulicy Bobrzyńskiego 37 (Centrum Handlowe na Osiedlu Europejskim)

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ NASZEGO BUTIKU

oraz w serwisie aukcyjnym Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie dostarczyć towar do każdego miejsca w Polsce. Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona naszych stałych partnerów handlowych prosimy o kontakt.