Firma Oferta Aukcje allegro Warunki Współpracy Kontakt

Przed pierwszym zakupem nowi Kontrahenci zobowiązani są do dostarczenia wymaganych dokumentów i zaświadczeń. Sprzedaż odbywa się po wcześniejszym złożeniu zamówienia oraz uzgodnieniach z Działem Sprzedaży warunków zapłaty i dostaw.

Każda partia towaru posiada tzw. INVOICE (szczegółowy opis znajdującego się w palecie towaru wraz z ceną na metce) przykładowy INVOICE palety.

Wszystkie opisy towarów nie mogą być traktowane dosłownie i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny Podstawową formą zapłaty jest przedpłata na konto bankowe (wpływ pieniędzy przed wysyłką towaru). Sprzedaż towarów na odroczony termin płatności możliwy jest tylko po uzgodnieniu zabezpieczeń finansowych oraz po podpisaniu umowy handlowej i akceptacji jej warunków.

UWAGA:

Nabywca zobowiązany jest do końcowego oznaczenia zakupionego towaru przed wprowadzeniem do sprzedaży (do obrotu na terytorium RP) zgodnie z ustawą o swobodzie działalności gospodarczej z dnia 02.07.2004 art. 20 pkt 1 i 2 (oznaczenie firmy i jej adres, nazwę towaru i inne oznaczenia wymagane prawem). Kupujący otrzymuje informacje o sprzedającym towar jako importerze i wszystkich jego danych, i zobowiązuje się niniejszym do właściwego oznaczenia towaru, jaki zakupił od firmy BELLMAR S.C.


Zapraszamy do współpracy.